fbpx

Klimatyzacja Garwolin23 lipca 2020by admin0Oferta Pracy Monter Instalator Klimatyzacji i Wentylacji Garwolin

monter-instalacji-praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy doświadczonych Monterów Klimatyzacji.

Opis stanowiska:
– Samodzielny montaż, demontaż, naprawa, konserwacja instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji w budynkach.

Wymagania:
– Umiejętność organizacji pracy samodzielnej lub w zespole
– Cechuje Cię dokładność oraz sumienność
– Jesteś dyspozycyjny
– min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu wentylacji i klimatyzacji
– Umiejętność diagnozowania problemów technicznych
– Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 18 zł/h netto do 26 zł/h uzależniona od stażu pracy oraz posiadanych umiejętności
– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– Szansa na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń
– Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Samochód i telefon służbowy
– Nowoczesne narzędzia do pracy
– Bezpieczne i higieniczne warunki pracy
– 3 miesiące okres próbny potem stałe zatrudnienie (umowa o pracę)

Mile widziane:
Certyfikat F-gazowy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@klimatyzacjagarwolin.pl wraz z dodaniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”