fbpx
 

Klimatyzacja Garwolin9 marca 2020by admin0Klimatyzacje i urządzenia chłodnicze

Oferta:

 • Sprzedaż i montaż
 • Przeglądy okresowe
 • Czyszczenie
 • Odgrzybianie
 • Dezynfekcja
 • Jonizacja
 • Napełnianie

Coraz więcej osób decyduje się na montaż tego komfortowego i praktycznego systemu w domu lub mieszkaniu. Klimatyzator pomoże bowiem przetrwać upalne lato, ale może być też przydatny przez cały rok jako urządzenie grzewcze.

Mity dotyczące negatywnego wpływu klimatyzacji na nasze zdrowie wynikają z błędów, jakie zostały popełnione przy montażu lub później w czasie użytkowania instalacji. Jeśli wszystko jest właściwie wykonane, klimatyzacja poprawia jakość powietrza w domu i tym samym ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. zapraszamy do kontaktu z nami. Klimatyzacja to idealne rozwiązanie dla alergików i osób cierpiących na problemy płucne. Okazuje się, że jakość powietrza w domu wymaga filtracji, którą zapewnia nam klimatyzator. Umieszczony w urządzeniu filtr wyłapuje szkodliwe cząstki, dzięki czemu mamy pewność, że powietrze, którym oddychamy, pozbawione jest większości alergenów, pyłów i kurzu.

Do naszych klientów należą jednocześnie małe, oraz duże firmy i przedsiębiorstwa, biura, supermarkety, a także osoby prywatne. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny, a jego zadowolenie jest dla nas kwestią priorytetową.

Montaż klimatyzacji przeprowadzamy jak najmniej ingerując w pomieszczenie i życie mieszkańców, wykonujemy niezbędne czynności jak najszybciej, maksymalnie ukrywamy potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w “towarzystwie” odkurzacza i mimo wykonania otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu.

W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane najczęściej na balkonach, co zazwyczaj nie pociąga za sobą konieczności zgody na montaż ze strony spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej.

W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem).

W skład standardowej usługi montażu klimatyzatora kanałowego wchodzi:

 • montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej,
 • połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej instalacją chłodniczą i elektryczną,
 • wykonanie grawitacyjnego odprowadzenia skroplin rurką PVC,
 • sprawdzenie szczelności i wykonanie próżni w układzie chłodniczym,
 • uruchomienie klimatyzacji i przeszkolenie użytkowników.

Dbanie o sprawność i czystość klimatyzatorów jest bardzo ważnym czynnikiem. Serwis klimatyzacji – czyszczenie i odgrzybianie klimatyzatora dla długiej, bezawaryjnej i ekonomicznej pracy klimatyzatora, zapewniającego chłodne i zdrowe powietrze w domu.

Zalecane są dwa przeglądy i czyszczenia w ciągu roku, a takim absolutnym minimum jest jeden w ciągu roku.

Zaniedbanie tej czynności może doprowadzić do wzmożonego poboru energii, nawiewu powietrza ze szkodliwymi drobnoustrojami, a nawet do uszkodzenia urządzeń chłodniczych. Na przeglądy urządzeń jesteśmy wstanie się umawiać w dogodnych terminach dla klientów – nawet w godzinach wieczornych lub w sobotę. Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę

KONTAKT

Mierżączka 51E, 08-404 Górzno (od ul.Warszawskiej przy wjeździe na obwodnicę Garwolina)